Vörös fényterápia

A vörös és közeli infravörös fény segíti a szervezet feltöltődését, javítja a hangulatot és befolyásolja a cirkadián ritmust. Tanulmányok szerint vörös fényterápia az öregedés lassítására is jótékony hatással lehet. A vörös fény (610-700 nm) néhány milliméterre, míg a közeli infravörös fény (700-900 nm) akár több centiméterre is behatolhat a bőrbe, elérve a mélyebb szöveteket.

A vörös fényterápia hatásai

Fénykiosztás

Vörös fény: 630 nm, 660 nm, 670 nm
Közeli infravörös fény: 810 nm, 830 nm, 850 nm
Kék fény: 480 nm

Mikor nem ajánljuk?

Bármilyen kérdéses egészségügyi állapot esetén érdemes orvossal konzultálni a vörös fényterápia használatáról. Egyes gyógyszerek például fokozhatják a fényérzékenységet, ami a vörös fényterápia alkalmazása után átmeneti bőrpírhoz és feszüléshez vezethet.

A kezelés külön helyiségben zajlik, ahol csak te leszel. Így akár fürdőruhában, fehérneműben vagy ezek nélkül is lehetsz, mivel kezelés lényege, hogy minél nagyobb bőrfelületet érjen a fény. Érdemes smink és fényvédők nélkül érkezni a kezelésre a maximális hatás érdekében.

A legjobb eredményekre körülbelül heti 4-5 alkalommal, 2-4 hónapos alkalmazási időszak után számíthatsz, de heti 2 alkalom 3 hónapon át is bizonyítottan eredményes lehet, ha az öregedés látható jeleit szeretnéd csökkenteni.

🧘‍♀️ Próbáld ki most féláron! 🧘‍♂️

50% kedvezmény a száraz vízsugár masszázsra augusztus 2-ig!

Tapasztald meg a Wellsystem technológia nyújtotta mély relaxációt, amely enyhíti az izomfeszültséget, javítja a vérkeringést és segít a stressz oldásában.

Ár: 5 900 Ft – helyett most csak 2 950 Ft (30 perc)